x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Archiv aktualit

Vysíláme ONLINE!

Hudební divadlo dětem nyní vysílá ONLINE na www.divadloonline.cz. Tyto webové stránky by se minimálně po čas déle trvajících omezení ve školách měly stát tzv. domácím divadlem pro rodiny i školní třídy:-). Momentálně zpracovaná představení do online podoby jsou: Malý princ, Povídejme si, děti. Více informací o těchto představeních se dozvíte ZDE.

Hrajeme ONLINE!

Z důvodů nařízení vlády jsou všechna představení Hudebního divadla dětem plánovaná na jaro 2021 v divadlech ČR do odvolání zrušena! Avšak Hudební divadlo dětem nyní vysílá ONLINE na www.divadloonline.cz. Tyto webové stránky by se minimálně po čas déle trvajících omezení měly stát tzv. domácím divadlem pro rodiny i školní třídy:-).

Okouzlující příběh Malý princ

Začátkem roku 2020 potěšilo Hudební divadlo dětem svým novým, okouzlujícím představením "Malý princ" stovky diváků na mnohých místech ČR - představení byla odehrána například: v Městském divadle Teplice, KD v Českém Brodě, v Městském divadle v Rumburku, Novém Boru, České Lípě, Třebíči, Děčíně  a dalších. Tetrmíny a místa realizovaných představení naleznete zde. Vzhledem k nařízením vlády ČR však nemohlo být zrealizováno celé jarní turné, které zahrnovalo 40 koncertů pro přibližně dvanáct tisíc přihlášených školních dětí, ani podzimních pečlivě připravených 60 koncertů. Termíny a místa, kde se měly koncerty konat, naleznete zde. Doufáme, že se v budoucím období podaří nalézt náhradní termíny pro všechna neodehraná představení Hudebního divadla dětem. A že se budeme moci těšit na brzké setkání s našimi malými i většími diváky:-)

Vánoční turné 2019

V divadlech a kulturních sálech na mnohých místech České republiky mohli dětští diváci opět vidět vánoční představení "Hvězdička Betlémská". Toto kouzelné hudebně divadlení představení autorky divadelní tvorby pro děti Michaely Novozámské bude slavit v příštím roce dvacetileté výročí! Charismatická a oblíbená Michaela pravidelně těší mnohé malé diváky každoročně a její vánoční hudební pořad má za sebou přibližně 500 repríz. V posledních dvou letech s pořadem v některých sálech vystupuje také alternující mladá pedagožka a zpěvačka Klára Novozámská (rozená Zámečníková), která mimo jiné velmi roztomile nazpívala a natočila známou písničku Michaely Novozámské "Kniha" - odkaz zde.