x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Připravujeme

V nadcházející divadelní sezóně se můžete těšit na:

hudební představení "Naše písnička aneb postavím si domeček", nově nazkoušené s nejmladšími chlapci chlapeckého sboru BONIFANTES. Vidět je můžete převážně v rámci výchovných koncertů s Michaelaou Novozámskou. 

Právě zkoušíme: Hudební zpracování příběhu Malý princ spisovatele Antoina de Saint-Exupéryho

Scénář připravila Michaela Novozámská, Hudbu: Michaela Novozámská a Jiří Kameník, na hudebních podehrávkách spolupracoval Ladislav Novotný.

V našem hudebně divadelním zpracování naleznete všechny důležité obrazy tohoto nejznámějšího pohádkového příběhu. Obsahujícího mnoho metafor, přirovnání životních pravd ale i nadhledu, radosti a důvtipu.
Obrazy: 1. Ztroskotání na poušti, 2. Setkání s Malým princem, 3. Planety a cestování vesmírem, 4. Země a rozhovor s hadem, 5. Přátelství s liškou, 6. Květina, 7. Zázračná studna v poušti, 8. Hvězdy na rozloučenou.
V hereckých a pěveckých rolích uvidíte: Ester Novozámskou - Bendovou a Davida Bendu
Mladý pár Hudebního divadla dětem, se kterým jste měli možnost se setkat již ve zhudebněných českých klasických pohádkách s názvem “Hrátky na pohádky”. Herecký pár tentokrát nedostižně nastudoval nové muzikálové představení, které trvá 60 minut bez přestávky.

Ukázka studiové práce: zde

Ukázka hudby: zde