x

Získejte nejnovější informace, programy připravovaných vystoupení a možnost nákupu CD přímo na Váš e-mail:

Naši partneři

Děkujeme všem partnerům i jednotlivcům, kteří podporují divadlo a kulturní sdružování v rámci výchovy budoucí generace:-)

Pro více informací klikněte na logo.

 

Jak nám pomáhají?

Pravidelně podporují charitativní projekty Hudebního divadla dětem a Klubu Dětem.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s.

www.thhk.cz

Společnost Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem tepla a teplé vody ve spádovém území města Hradec Králové, který chce být odběrateli a hradeckou veřejností vnímán jako zodpovědný distributor uvedených komodit.

Jak nám pomáhají?

 • Pravidelně podporují činnost Hudebního divadla dětem.
 • Podpořili rekonstrukci multifunkčních prostor a kanceláře Hudebního divadla dětem.

FILCO, spol. s r.o.

www.filco.cz

Jsme specializovanou firmou zabývající se úpravou stlačeného vzduchu a technických plynů, sušením a odvlhčováním vzduchu a plynů, filtrací kapalin a páry.
Úzce spolupracujeme s předními světovými výrobci s cílem vytvořit a nabídnout optimálnímu řešení.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

FENIX TRADING s.r.o.

http://www.fenixgroup.cz/cs

Nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění – topné rohože, topné kabely, topné folie, sálavé panely, přímotopné konvektory, akumulační kamna, ohřívače vody, regulaci bytovou i průmyslovou.
 
 • Vyrábíme a nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace,ale i do průmyslových a zemědělských objektů.
 • Nadstandardní záruční podmínky
 • Poskytované garance jsou podloženy více než 20 letou tradicí
 • Jsme česká společnost, přesto nadnárodního charakteru – kromě výroby v ČR vlastníme také několik výrobních společností v zahraničí.
 • Zboží exportujeme do více než 54 zemí světa
 • Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, vstřícně a rychle reagujeme na jejich požadavky.
 • Poskytujeme bezplatnou technickou podporu
 • O stabilitě firmy svědčí řada ocenění a hodnocení – jsme držitelem certifikátu o členství v Registru solventních firem, certifikátu „Česká kvalita“,  hodnocení firem „Top Rating“ a prestižního ocenění „Štika českého byznysu“.
 • Vaše důvěra je pro nás klíčová

Jak nám pomáhají?

 • Pravidelně podporují činnost Hudebního divadla dětem a Klubu Dětem.
 • Aktivně se již mnoho let zapojují do programu "Daruj svou náruč" v rámci charitativních aktivit Klubu Dětem.
 • Podpořili rekonstrukci multifunkční místnosti a kanceláře Klubu Dětem na Tomkově ulici v Hradci Králové.

AM Gnol s.r.o.

www.amgnol.cz

Společnost AM Gnol se zaměřuje již od roku 2003 na služby z mnoha odvětví činnosti. Nabízíme portfolio komplexních služeb z oblasti autodopravy, přepravy osob či servisu osobních i nákladních vozidel. Zabýváme se také prodejem a autodopravou sypkých hmot, zemními, výkopovými a demoličními pracemi, mechanizací a v neposlední řadě také pronájmem nebytových prostor

Jak nám pomáhají?

Děkujeme za podporu vzniku představení Malý princ, a za pomoc při organizaci výchovných vánočních koncertů Hvězdička betlémská! 

ČEPS, a.s.

www.ceps.cz

Akciová společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 a 220 kV), a to na základě licence na přenos elektřiny podle energetického zákona udělené Energetickým regulačním úřadem. ČEPS, a.s. udržuje, obnovuje a rozvíjí 41 rozvoden se 71 transformátory převádějícími elektrickou energii z přenosové do distribuční soustavy Stará se také o téměř 5,5 tisíce kilometrů vedení.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

BEG BOHEMIA spol. s.r.o.

http://www.beg-regaly.cz/cz

BEG Bohemia spol. s r. o. je ryze česká obchodně-výrobní společnost se sídlem v Brně pobočkou v Praze a dealerskými zastoupeními či samostatnými obchodníky působícími po celé ČR i na Slovensku. Firma byla založena v roce 1996. Zabývá se komplexním řešením projektů a dodávek všech typů skladových, archivních, kancelářských a prodejních interiérů. Za svou již 20ti-letou historii jsme získali maximum zkušeností a technického KNOW HOW, které považujeme za naši nejpodstatnější konkurenční výhodu. Firma je členěna na oddělení marketingu a prodeje, projekce a dále správního oddělení. O realizaci projektů a vybavení skladových a archivních celků se stará oddělení nákupu a realizace. Firma vybudovala v roce 2008 vlastní administrativní a skladové centrum v Brně.

Jak nám pomáhají?

 • Pravidelně podporuje činnost Hudebního divadla dětem.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ CANARIA TRAVEL, SPOL. S R. O.

bit.ly/canariatravel

Cestovní kancelář Canaria travel je jediným českým specialistou na španělské souostroví v Atlantském oceánu. Kanárské ostrovy známe jako nikdo jiný a v rozsahu služeb, které jsme na nich schopni pro naše klienty zajistit, nemáme na trhu konkurenci.

V roce 2014 společnost oslavila již 20. výročí a je právem hrdá na to, že díky ní létají několikrát týdně klienti za sluncem a pohodou tamních pláží, sportem i relaxací.

Jak nám pomáhají?

Podporujeme projekt realizovaný občanským sdružením Divadlo dětem
2017 - Podpora projektu Malý princ
2016/2017 - Podpora festivalu Veselé léto

 


CD vyjde na přelomu 2014/2015. Hudební divadlo dětem připravuje a realizuje výchovné a motivační programy pro děti. 

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o.

http://kalirna.cz/cz/

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. - univerzální partner pro tepelné zpracování kovů 

Společnost navazuje na činnost hlavního společníka, pana Miroslava Meduny a jeho firmy, založené v roce 1999. Společnost nabízí tepelné a chemicko-tepelné zpracování ocelí a dalších kovů. Prioritou našeho týmu je dlouhodobá spolupráce založená na individuálním přistupu k potřebám našich zákazníků. 

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

ARTIN, spol. s.r.o.

http://www.artin.cz/cs/

ARTIN je společnost, která poskytuje profesionální služby v oblastech Softwarový vývoj a integrace, Quality assurance, Support a Konzultace.

Dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí se nám daří úspěšně uplatňovat v různých segmentech trhu: Telekomunikace, Pojišťovnictví a finančnictví, Průmyslová výroba, Služby, Zpracování odpadu a Logistika. Naše služby dodáváme v některém z režimů FixTime / FixPrice, Bodyshop nebo Outsourcing.

Působíme v České republice a zahraničí – zejména Slovensko, Rakousko, Kanada a Irsko.

Naším cílem je koncentrovat zkušenosti a vědomosti tak, abychom byli schopni vyvíjet produkty a dodávat služby pro naše klienty kvalitněji, rychleji, spolehlivěji a levněji než ostatní. A to se nám také daří. Naši klienti jsou spokojeni, projekty jsou dokončeny ve stanoveném čase a v rámci stanoveného rozpočtu.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ ". Děkujeme!

DESTRO spol. s.r.o.

http://www.destro.cz/

Destro dodává drcené kamenivo pocházející z ekologické recyklace. Materiály jsou odborně zkoušeny v laboratořích ZKK, s.r.o. Hořice. Více informací včetně certifikátů naleznete v ceníku, který je přehledně členěn podle frakcí. Dále se zabýváme zpracováním ocelárenských odpadů, strusek a stavebních odpadů včetně autodopravy a bouracích prací.

Jak nám pomáhají?

Pomáhají nám pravidelně s charitativními i divadelními akcemi. Děkujeme!

Solar Systems Projekt

www.ssprojekt.cz

Solar Systems Projekt je česká rodinná firma, zabývající se elektroprojekčními pracemi, zaměřenými na obnovitelné zdroje. Projekce solárních elektráren, péče o elektrárny a jejich dohled, Due Diligence, technické poradenství atd.. Služby v oboru IT technologií, správa sítí a serverových služeb, včetně bezpečnostních aplikací.

Jak nám pomáhají?

Pravidelně podporují činnost Hudebního divadla dětem.

TH data a.s.

www.thdata.cz

Společnost TH data a.s. nabízí komplexní servis ve finanční, účetní, daňové a mzdové oblasti pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, tuzemské i zahraniční. Poskytované služby provádí v rozsahu a šíři odpovídající všem potřebám a požadavkům klientů od řešení aktuálních jednotlivých záležitostí po kompletní outsorcing dané oblasti.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

Kreston A&CE Group s.r.o.

http://www.ace.cz/

Kreston A&CE je skupina poradenských a auditorských společností, které zaměřují své služby na uspokojování potřeb středních a velkých podniků požadující cenově přijatelná řešení, s dostatečnou šířkou, hloubkou a flexibilitou a především podporující jejich podnikání.

Kreston International

Vysokou kvalitu poskytovaných služeb dokládá naše členství v prestižní globální síti auditorských a poradenských firem Kreston International, která má přes sedm set kanceláří ve více než stovce zemí světa.

Naší cílem je být pro Vás vždy spolehlivým a důvěryhodným partnerem poskytujícím služby s přidanou hodnotou, kdykoli budete potřebovat:

 • provést přeměnu Vašeho podniku např. fúzí nebo rozdělením
 • uskutečnit akvizici, koupit anebo prodat podnik
 • ověřit Vaše účetní výkazy a zjistit, jak na tom skutečně jste
 • ocenit jmění nebo libovolný majetek pro libovolný účel
 • řešit jakékoli problémy daňové, právní nebo ekonomické

Jak nám pomáhají?

Společnost Tremco Illbruck s.r.o. opakovaně podpořila činnosti Hudebního divadla dětem i Klubu Dětem, v rámci projektů Daruj svou náruč a Veselé léto. Nejen finančně, ale i pomocí v rámci pravidelných výjezdů do dětských domovů, kde společně s námi, ale i samostatně pravidelně pomáhali dětem v kojeneckém ústavu ve Veské. 

Děkujeme!

 

Tremco Illbruck s.r.o.

www.tremco-illbruck.com/cs

Výrobce sofistikovaných materiálů pro utěsňování a lepení v oblasti stavebnictví a výroby. Zaměstnává 1100 lidí ve třiceti pobočkách po celém světě, a dosahuje obratu 315 milionů eur.

 

 

 

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

STAVONEL spol. s.r.o.

http://www.stavonel.cz/

Stavební firma Kutná Hora

STAVONEL spol. s r.o. je nezávislá stavebně-inženýrská společnost, která má oprávnění k projektování, přípravě a realizaci staveb. Historie firmy započala v roce 1999 kdy došlo k zápisu společnosti Stavonel spol. s r.o. do obchodního rejstříku.

Personální zázemí

základní tým tvoří 30 kmenových a 5 stálých externích pracovníků. V období, kdy rozsah zakázek převyšuje stálé kapacity firmy spolupracujeme s vyzkoušeným okruhem subdodavtelských organizací. Řízení veškerých dodávek je s ohledem na dosažení maximální možné kvality odvedených prací vždy zajišťováno odpovědnými kmenovými zaměstnanci.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

VÁHOSERVIS s.r.o.

http://www.vahoservis.cz/

Firma VÁHOSERVIS, s.r.o. je akreditovanou kalibrační laboratoří od roku 2001. Byla akreditovaná ČIA Praha dle normy 45001 pod číslem 2299. Váhoservis poskytuje komplexní servis vah a vážících zařízení,  prodej vahcejchování vah a jejich kalibraci.

Je prodejcem kvalitních vah a vážících systémů do průmyslových odvětví, výroben betonových směsí, skladů, nemocnic, laboratoří , sléváren, úpraven vod, a podobně.

Jak nám pomáhají?

Pomáhají nám během akcí v Hodoníně, ale i na projektech, zaměřených na děti na celém území ČR. Děkujeme!

Ready-Mat s.r.o.

www.ready-mat.cz

Stavební firma, která vytváří trvalé hodnoty nejen na území Hodonína, ale působí na celém území ČR. Odborníci na stavební izolace, podlahy, dlažby a obklady, střešní obklady a vše ostatní, co ke stavbě patří.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ ". Děkujeme!

BALJER-ZEMBROD spol. s.r.o.

http://www.baljer-zembrod.cz/

Stroje a zařízení pro pilařský průmysl a firma získává více než padesátileté zkušenosti v oboru.

Před čtyřiceti lety vyrobila firma BALJER-ZEMBROD svůj první třídící a rozvážecí vozík kulatiny.

Spojením jednotlivých pracovních kroků na manipulačním skladě kulatiny je efektivním a levným řešením manipulace kulatiny v malých a středních pilařských provozech. Šetří drahou, úzkou a nebezpečnou manuální práci. Tímto byl položen základní kámen v další výrobě pilařských strojů. V průběhu dalších let se výrobní program krok za krokem rozšiřoval a doplňoval o další pilařské stroje, reduktory kořenových náběhů, odkorňovače, elektronické měření kulatiny, stacionární hydraulické a mostové hydraulické jeřáby.

Pro oblast České a Slovenské republiky byla založena v roce 1991 dceřinná společnost BALJER-ZEMBROD, spol. s r. o. se sídlem v Brně, která zajišťuje dodávky a montáž strojů.

Zákazník ocení především následný záruční a pozáruční servis s dodávkou náhradních dílů.

BALJER-ZEMBROD Brno zastupuje také firmu HOLTEC, která je výrobcem řetězových pil na kulatinu a kapovacích stanic hrání řeziva. Dále firma zastupuje také firmy ARTIGLIO a firmu PAUL s širokou programovou paletou kotoučových omítacích, rozmítacích a kapovacích pil.

Stejně jako ve většině vyspělých evropských zemí, tak i na našem trhu si našly naše výrobky své spokojené zákazníky. První stroje byly dodány do České a Slovenské republiky na počátku 80. Let a naše společnost získala ve svém oboru významné postavení na trhu a do dnešní doby se můžeme pochlubit celou řadou realizovaných projektů jak manipulačních skladů, tak i dodávek pilařských strojů.

Firma BALJER-ZEMBROD dnes nabízí skutečně ucelený program pro pilařské zpracování dřeva podložený mnohaletými zkušenostmi a profesionálním servisem.

Víme o čem mluvíme.

Jak nám pomáhají?

Colognia Press nám pravidelně pomáhá s pořádáním koncertů v kolínském divadle. Děkujeme!

Colognia Press, a.s.

www.cologniapress.com

Colognia Press patří mezi nejinovatičtější tiskárny ve střední Evropě. Jeho portfolio produktů zahrnuje samolepící etikety, flexibilní obaly, shrink sleeve obaly a potisk laminátů.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ ". Děkujeme!

JaNo s.r.o.

http://www.jano.cz/

Od roku 1991 působí na domácím a zahraničním trhu tuzemská společnost JaNo s.r.o. se sídlem v Brně, která nabízí vše, co spadá do oblasti zeměvrtné techniky.

Zajišťujeme výrobu, servis, pronájem nebo zprostředkování nákupu vrtných souprav a nářadí pro provádění kotevních, mikropilotážních, pilotážních, jádrových, injektážních a dalších vrtů používaných ve stavebnictví, inženýrské geologii a hydrogeologii. Největší objem výroby v současnosti představuje stavba strojů pro vrtání sond tepelných čerpadel, sloužících k ekologickému vytápění.

V současné době pracují vrtné soupravy vlastní produkce nejen v  Česku, ale i na Slovensku, v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Řecku a  Rusku.

Naším standardem je zajištění servisu do 24 hodin, a to i o víkendech, o svátcích a v době prázdnin.

Firma pracuje ve svých vlastních výrobních a kancelářských prostorách. Výroba je organizována následovně. Jedna hala slouží pro přípravu a dělení materiálu. Druhá hala je vybavena obráběcími stroji pro obrábění veškerých komponent. Ve výbavě jsou horizontální vyvrtávačky, soustruhy, frézky a brusky. Ve třetí hale se provádí kompletace a opravy vrtných souprav. Součástí této haly je také tryskací a lakovací box a skladové hospodářství.

Jak nám pomáhají?

Podpořili Hudební divadlo dětem v realizaci nového představení  ,, Malý princ". Děkujeme!

ASG service s.r.o.

www.asgsecurity.cz

SPOLEČNOST ASG SERVICE S.R.O. JE  SPOLEČNOSTÍ SE SÍDLEM V BRNĚ.

ASG SERVICE S.R.O. JE SPOLEČNOST ZAMĚSTNÁVAJÍCÍ VÍCE NEŽ 50 % ZAMĚSTNANCŮ, KTEŘÍ JSOU OSOBAMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PODLE § 67 ZÁKONA Č. 435/2004 SB., O ZAMĚSTNANOSTI. TÍMTO JE UMOŽNĚNO POSKYTOVAT NÁHRADNÍ PLNĚNÍ DLE § 81 ODST.2 PÍSM.B) SHORA UVEDENÉHO ZÁKONA.

FIRMA ASG SERVICE S.R.O. JE DRŽITELEM CERTIFIKÁTU ISO 9001.

JSME PŘIPRAVENI PŘIZPŮSOBIT PODMÍNKY PRO OSTRAHU OBJEKTŮ TAK, ABY ZCELA VYHOVOVAL VAŠIM PŘEDSTAVÁM A POSKYTNOUT VÁM KOMPLEXNÍ A PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY PŘI OSTRAZE VAŠEHO MAJETKU.

KLADEME DŮRAZ PŘEDEVŠÍM NA SERIÓZNOST NÁMI POSKYTOVANÝCH SLUŽEB, POCTIVOU PERSONÁLNÍ PRÁCI, ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVOU A MOTIVAČNÍ POLITIKU PRACOVNÍKŮ, DŮRAZNOU KONTROLNÍ ČINNOST A ZVYŠOVÁNÍ MOBILITY VŠECH SERVISNÍCH ÚKONŮ SPOJENÝCH S EFEKTIVITOU NAŠÍ PRÁCE.

Jak nám pomáhají?

Pravidelně podporují činnost Hudebního divadla dětem ve Svitavách, kde se v Kulturním centru Fabrika každoročně uskutečňují dvě představení pro děti z města i nedalekého okolí. 

FIBERTEX NONWOVENS, a.s.

http://www.fibertex.com/cs-CZ/Pages/default.aspx

Fibertex Nonwovens

Koncern Fibertex je předním výrobcem netkaných textilií pro průmyslové a technické využití. Díky 

centrále v Aalborgu v Dánsku a výrobním závodům v Dánsku, České republice, Francii, USA, Turecku a Jihoafrické republice má Fibertex globální 

zastoupení. Od svého založení v roce 1968 se Fibertex soustavně rozšiřoval a dnes vyrábí netkané textilie pro 

zákazníky z celého světa pro mnoho různých způsobů využití.

Jak nám pomáhají?

Společnost DSA a.s. přispěla na vytvoření nového představení "Malý princ". Děkujeme!

DSA, a.s.

www.dsa.cz

Společnost DSA a.s. působí na leteckém trhu již od roku 1992. Jejím nosným programem se od roku 1993 stala letecká činnost ve zdravotním systému ČR od repatriačních letů a po provozování letecké záchranné služby. Společnost disponuje největší leteckou školou v české republice, provádějící výcvik profesionálních pilotů až po kvalifikaci doprvního pilota. Svou vlastní leteckou techniku dále využívá pro leteckou dopravu, provoz aerotaxi a při leteckých pracích. Pro veškerou svou leteckou techniku zajišťuje servis vlastním střediskem údržby. Zároveň zajišťuje servisní práce i pro ostatní letecké provozovatele a majitele letecké techniky v ČR a EU.

Jak nám pomáhají?

 • Pravidelně podporují práci Hudebního divadla dětem.
 • Podporují činnost Klubu Dětem a všechny charitativní aktivity.

T-MAPY spol. s.r.o.

www.tmapy.cz

Společnost T-MAPY spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku své existence se orientuje na poskytování služeb v oblasti informačních a geoinformačních technologií. V roce 2003 došlo spojením tří subjektů – společností T-MAPY, Hydrosoft Praha a Sirion – ke vzniku jedno z nejsilnějších subjektů na českém trhu geoinformačních technologií. Tento rozvoj byl doprovázen rozšiřováním činnosti firmy od zpracování dat a implementace software třetích stran, po vývoj vlastního GIS software a poskytování komplexních služeb v této oblasti.

Jak nám pomáhají?

Kabelovna Děčín Podmokly pravidelně podporuje výchovné koncerty pro děti, pořádané v děčínském divadle, nově se pak podílí na přípravě a výrobě nového hudebního alba Malý princ. Děkujeme!

 

Kabelovna Děčín Podmokly, s.r.o.

www.kabelovna.cz

Renomovaný evropský výrobce kabelů, vyráběných nejnovějšími technologiemi. 

 

Hlavní partneři

Za pravidelnou podporu děkujeme:

Děkujeme: